Garda Zsuzsa beszélgetései (14)

Kommentált beszélgetések (10) Válaszok Utolsó aktivitás

"Köszönöm az aktivitást! :)) Egyben újabb hellyel bővíteném ezt a csodás listát: City…"

Garda Zsuzsa Nov 9, 2009 választ adott Hol jó zenélni? Klubok és elérhetőségek részére

62 Aug 21, 2014
Barta "Georgie" György válaszolt

"HANG DRUMost kereseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!"

Garda Zsuzsa Okt 19, 2009 választ adott részére

épp most

"Szégyenszemre én, aki a Topicot indítottam, valóban, én sem mernék neveket írni, mer…"

Garda Zsuzsa Okt 19, 2009 választ adott Zenés helyek feketelistája! részére

128 Jún 18, 2013
MrazovacPartyBand Branko&Julia válaszolt

"Renato!!! ! Tennél ki elérhetőséget, és hogy milyen formációkat keresnek? :) Köszi!"

Garda Zsuzsa Okt 19, 2009 választ adott Hol jó zenélni? Klubok és elérhetőségek részére

62 Aug 21, 2014

"Hát akkor én teszek fel újabb lehetőséget: Rock Randevú Club és Söröző. Ez két testv…"

Garda Zsuzsa Okt 19, 2009 választ adott Hol jó zenélni? Klubok és elérhetőségek részére

62 Aug 21, 2014

"Ennyire nem... Csak az emberek jobban szeretnek sírni... :( evvan "

Garda Zsuzsa Okt 18, 2009 választ adott Hol jó zenélni? Klubok és elérhetőségek részére

62 Aug 21, 2014

"Sziasztok!! Tud valaki valakit, aki tud valakit, aki JÁTSZIK HANG-DRUM-on??????????…"

Garda Zsuzsa Okt 16, 2009 választ adott részére

épp most

"Látjátok, ez a baj. A Feketelistás topicomban rengeteg a bejegyzés.... Gyerekek!!! I…"

Garda Zsuzsa Okt 15, 2009 választ adott Hol jó zenélni? Klubok és elérhetőségek részére

62 Aug 21, 2014

"Csináltam olyan topicot is. :D Zsu "

Garda Zsuzsa Okt 15, 2009 választ adott Zenés helyek feketelistája! részére

128 Jún 18, 2013
MrazovacPartyBand Branko&Julia válaszolt

"Kezdeném is a sort: Nothin' But The Blues pub. Kicsi hely, nagy zenekaroknak nem tud…"

Garda Zsuzsa Szept 22, 2009 választ adott Hol jó zenélni? Klubok és elérhetőségek részére

62 Aug 21, 2014

RSS

A Zenészbázis Kártya birtokosai több, mint 1000 elfogadóhelyen használhatják kártyájukat országszerte! Hol tudod használni? Üzemanyagtöltő állomásokon, élelmiszerboltokban, éttermekben stb...folytatás

© 2019   Created by Operator.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek