Sziasztok!

Hangszerek húrjainak tisztítását vállalom! Bővebbi információk: https://www.facebook.com/yowenter/info

Az első tisztítás INGYENES, forduljatok hozzám bizalommal!

Magyar Zenész Bázis

Válasz erre a beszélgetésre

Abszolút nem zavaró... Nagyon vékony feszes kesztyűket használok. Eleinte furcsa, de gyorsan meg lehet szokni... Megy benne a SLAP-is, és semmit nem ront a hangon illetve még javít is, mert a kezem mozgását, susogását a húrokon elnyomja a kesztyű PU borítása, így az a reszelős jellegű hang nincs jelen soha. Ezerrel lehet Slide-ozni, és még az ujjaidat sem reszeled le vele... Nincs víz vagy vérhólyag veszély meg egyéb nyalánkságok amiket a gitárosok jól ismernek. Nagyon jól bírják a kesztyűk a strapát, és akinek izzadékony a keze, annak kifejezetten ajánlott. Sok gondot meg lehet vele oldani egyszerre.

Yowenter mondta:

Hát ilyenről sem hallottam még, hogy valaki kesztyűben játszana!:) De ha nem zavar, meg a hang is jó úgy, akkor az is egy jó megoldás lehet...

Illés István mondta:

Én speciális kesztyűben játszok. Nálam előbb kopik el vagy rozsdásodik le a húr mint hogy betompulna... 1 éve van fent a DM készlet, és még semmit se tompult... Egy finom mechanikai szerelőkesztyű, és máris meg van oldva a gond. kb 20-28 órát kibír folyamatos játéknál, ha elkopott ki kell cserélni és kész... kb 200 forint/pár...

Hát ilyenről sem hallottam még, hogy valaki kesztyűben játszana!:) De ha nem zavar, meg a hang is jó úgy, akkor az is egy jó megoldás lehet...

Illés István mondta:

Én speciális kesztyűben játszok. Nálam előbb kopik el vagy rozsdásodik le a húr mint hogy betompulna... 1 éve van fent a DM készlet, és még semmit se tompult... Egy finom mechanikai szerelőkesztyű, és máris meg van oldva a gond. kb 20-28 órát kibír folyamatos játéknál, ha elkopott ki kell cserélni és kész... kb 200 forint/pár...

RSS

A Zenészbázis Kártya birtokosai több, mint 1000 elfogadóhelyen használhatják kártyájukat országszerte! Hol tudod használni? Üzemanyagtöltő állomásokon, élelmiszerboltokban, éttermekben stb...folytatás

© 2019   Created by Operator.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek