Sziasztok Dobosok!

Most próbálok összehozni egy jó kis csapatot kb. a fenti stílusban, de ez is szabadon alakítható, mert saját feelinges, dögös számokat tervezünk megszólaltatni. Egyelőre egy gitáros srác és én (női ének) vagyunk biztosak, és remélhetőleg még 1-2 próba próba után becsatlakozik hozzánk egy kiváló basszer is! Számötleteink vannak, és folyamatosan bővülnek. Írjatok/hívjatok, ha van kedvetek kísérletezni, kreatívkodni és jó kis zenéket írni velünk!

Üdv!

Kati

(06 30 681 52 68)

Magyar Zenész Bázis

Válasz erre a beszélgetésre

Szia!

Dobost már találtunk, de részemről a cajont nagyon szeretem! Csütörtökön próbálunk a srácokkal. Megkérdezem, ők benne vannak-e abban, h legyere egy próbára. Jelzek még!

Köszi, h írtál!

Üdv!Kati

Benczi Misi mondta:

Szia! ha még keresel cajonóst szívesen elmennék egy próbára.Tisztelettel Misi

Szia! ha még keresel cajonóst szívesen elmennék egy próbára.Tisztelettel Misi

Szia!

Semmi probléma. Sok sikert és jó zenélést Kívánok!

Üdv! Viktor

Kedves Viktor!

Nagyon köszi, hogy írtál! Megnéztem a videókat is. Azt hiszem, talán mi valami mást keresünk. Mindenesetre tényleg köszi a jelentkezést! :)

További nagyon szép napot!

Üdv, 

Kati

Szamosi Viktor mondta:

Szia kedves Kati!

Bár én, már nem vagyok az, de szívesen játszanék, egy fiatalos, színvonalas zenét játszó bandában!

Ha, még nem találtál megfelelő dobost, várom, kedvező válaszod! A You Tube-on vannak videóim,/ a nevem alatt megtalálod, amiket, ha meghallgatsz nagyjából képbe lehetsz. Egy /H/őskori /1977-es Ki Mit Tud-os és egy jóval későbbi felvétel, amin egy saját nótámat játszom. A címe: Karnevál. Igaz, ezek a számok nem a te általad megjelölt, stílusban íródtak. De én a latin zenét is nagyon szeretem, remélem te is! Akkor is írj, légyszíves, ha a dolog tárgytalan! Köszi!

Üdvözlettel: Szamosi Viktor

Szia kedves Kati!

Bár én, már nem vagyok az, de szívesen játszanék, egy fiatalos, színvonalas zenét játszó bandában!

Ha, még nem találtál megfelelő dobost, várom, kedvező válaszod! A You Tube-on vannak videóim,/ a nevem alatt megtalálod, amiket, ha meghallgatsz nagyjából képbe lehetsz. Egy /H/őskori /1977-es Ki Mit Tud-os és egy jóval későbbi felvétel, amin egy saját nótámat játszom. A címe: Karnevál. Igaz, ezek a számok nem a te általad megjelölt, stílusban íródtak. De én a latin zenét is nagyon szeretem, remélem te is! Akkor is írj, légyszíves, ha a dolog tárgytalan! Köszi!

Üdvözlettel: Szamosi Viktor

RSS

A Zenészbázis Kártya birtokosai több, mint 1000 elfogadóhelyen használhatják kártyájukat országszerte! Hol tudod használni? Üzemanyagtöltő állomásokon, élelmiszerboltokban, éttermekben stb...folytatás

© 2019   Created by Operator.   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek